Blog > Komentarze do wpisu
Specjaliści do lamusa?

Jeszcze niedawno profesjonalna firma organizująca wesele była postrzegana przede wszystkim w kategoriach interesującego fenomenu. Owszem, wiele osób śledziło z uwagą jej wysiłki mające na celu popularyzację takiego podejścia do uroczystości zaślubin, rzadko jednak wierzono w to, że pomysł przypadnie do gustu naszym rodakom znanym z tego, że są dość konserwatywni.

wczasy odchudzające

Również właściciele wspomnianych firm mieli pewne wątpliwości, co do tego, że ich projekt spotka się z zainteresowaniem, sceptykom przypominali jednak o projektach takich, jak wczasy odchudzające, którym przecież również nie wróżono długiej kariery. Znakiem naszych czasów jest między innymi to, że coraz częściej sami wykonujemy zadania, które jeszcze nie tak dawno powierzaliśmy specjalistom, nie sposób nie zgodzić się więc z tym, że wiele firm, którym kilkanaście lat temu nie wróżyliśmy powodzenia dziś notuje bardzo duże zyski. Podmioty oferujące malowanie, tapetowanie lub specjalizujące się w wykładaniu paneli również nie były jeszcze niedawno uważane za szczególnie przydatne, dziś zaś zdumienie wywołuje przede wszystkim informacja o tym, że ktoś wykonuje podobne czynności samodzielnie, skoro korzystanie z usług specjalistów jest po prostu tańsze.

środa, 08 grudnia 2010, visegard

Polecane wpisy

Komentarze
2014/01/29 12:58:45
Ale jest to wyłącznie Polska specjalność. W Niemczech jest to nie do pomyślenia - skoro coś trzeba zrobić, zapłaćmy specjaliście. W Polsce raz, że wydaje nam się że jesteśmy ekspertami od wszystkiego, dwa chcemy zaoszczędzić. I potem, że PIT 28 ludzie po trzy razy wysyłają bo robią proste błędy, ale księgowej się nie da zarobić :)