Blog > Komentarze do wpisu
Co kupuje młodzież?

Co młodzież kupuje sobie jako prezent na 18 urodziny? Przeprowadzona niedawno ankieta dowodzi, że są to głównie nieprzydatne gadżety erotyczne. Furorę robią podręczniki i encyklopedie seksu, wyuzdana bielizna czy gumowe lalki z sex - shopu. Sporadycznie zdarzają się nawet plastikowe męskie członki. Dużo rzadziej prezent na osiemnastkę stanowi normalna odzież.

whisky

Zaraz po zabawnych gadżetach znajdują się książki oraz wydawnictwa muzyczne, takie jak płyty CD z muzyką lub płyty z DVD z zarejestrowanymi filmami z koncertów. Bardzo często również jubilat otrzymuje alkohol różnego gatunku - od tanich win, przez wódkę, aż po dobrą whisky. Parę osób wpisało w rubryce, że wkraczającego w dorosłość kolegę lub koleżankę obdarowało porcją marihuany i przyrządem do jej palenia. Mniejszą pomysłowością młodzież ze szkół średnich wykazuje się wybierając prezent na walentynki. Zdecydowana większość wybiera typowe, niezbyt oryginalne upominki takie jak pluszowe zabawki, poduszki z motywem serca czy tradycyjnie kwiaty. Biorąc pod uwagę, co bywa prezentem na osiemnastkę dobrze, że w przypadku święta zakochanych, młodzież jest bardziej konserwatywna.

piątek, 10 grudnia 2010, visegard

Polecane wpisy

Komentarze
2014/02/11 09:53:42
Nie powinien trend ten jednak ani dziwić ani martwić. 18 jest przecież symbolem wejścia w dorosłość, tj. legalnego korzystania z wielu rzeczy. Dowcipne prezenty z tym związane to po prostu symbole - nie powinno to zbytnio nikogo dziwić. Wiadomo jednak, że bardziej przydatne od erotycznych zabawek są płyty czy kosmetyki z MLM - ale rzadziej ludzie wpadają na ten pomysł :)