Blog > Komentarze do wpisu
eFirma

W dobie postępu technicznego wiele rzeczy można załatwić bez wychodzenia z domu - przez internet. Można na przykład zrobić zakupy, które zostaną nam dostarczone do domu za pośrednictwem kuriera. Można również uregulować rachunki, nie stojąc w kolejkach i nie płacąc prowizji, a także - uregulować sprawy urzędowe poprzez wypełnienie druków i przesłanie ich do  konkretnego urzędu.

wypożyczalnie samochodów

Nikogo dziś już nie dziwi fakt, że coraz częściej i coraz chętniej firmy i sklepy przenoszą się do sieci, gdzie oferują swoim klientom pełen zakres usług. Mimo to, nadal znaleźć można takie firmy i takie branże, które do internetu przenosić się nie zamierzają. Znaleźć można i takie, które poczatkowo takiej internetowej współpracy sobie nie wyobrażały, a dziś - radzą sobie w necie bardzo dobrze. Takim przykładem są wypożyczalnie samochodów. Jak się okazuje, internetowe wypozyczenie samochodu jest dużo prostsze i przyjemniejsze aniżeli takie normalne - stacjonarne. Wystarczy bowiem w okienko wyszukiwarki wpisać  wyrażenie „samochody do wypożyczenia”, znaleźć odpowiednia dla nas firmę i... złożyć zamówienie. Kurier dostarcza nam samochód pod miejsce przez nas wskazane. Potwierdzamy odbiór kluczyków i samochodu i stajemy się stroną umowy.

Opcja internetowa cieszy się powodzeniem, gdyż oszczędza czas obu stronom przez minimum formalności bez zbędnej biurokracji. Wiadome jest, że aby taka forma była dostępna, strona internetowa musi być przejrzysta i zapewniać bezpieczeństwo przesyłanych danych.

środa, 03 listopada 2010, visegard

Polecane wpisy